Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Banshee

Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu?

Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır (Carrie ve Lucas).

Yorumlar (29)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @josesanz

  Hayatımda izlediğim en güzel diziydi ve değişeceğini hiç sanmıyorum. Sonunda gözlerim doldu daha da böyle bir dizi gelmez. 4.sezon başlamadan önce 3 sefer baştan izledim ilk 3 sezonu ve tekrar tekrar hayatımın değişik dönemlerinde izlemeye devam edicem. Hoşçakal Banshee yeniden görüşmek üzere…

  1 -1
 2. @hrnsr

  güzel bir suç ve aksiyon dizisi. akıcı sürükleyici. konu ve karakterler başarılı. dövüş sahneleri ve çatışma sahneleri çoğu filmden daha iyi. dizinin içinde her türlü suç gurupları mevcut. yeni başlayan dizi arayanlar için ilk sıraya alınır.

  0 -1
 3. @Katade

  Geleceğe Not : Senin gibisi gelmedi Banshee…

  2 0
 4. @papirus

  Gerçekten mükemmel bir dizi. Bugün bitirdim diziyi. Hala etkisindeyim. Eminim Lucas Hood’dan bir şeyler bulacaksınız kendi hayatınıza örnek..

  0 0
 5. @otlabeslenenzombi

  uzun uzun kritik yapıp yazmak isterdim ama hala dizinin etkisindeyim. konu karakter işleyişi müzikleri duyguları bize aksettirmeleri herşeyiyle mükemmel bir diziydi. böyle diziler devam etmezde saçma sapan diziler 6-7 sezon yapıyorlar. hala okuyorsan bırak okumayo ilk bölümün 15dk sını izle zaten bırakmazsın.10/9 1 puanı da kıllığına kırdım…

  1 0
 6. @Rubia

  eğer bu yorumları okuyorsan arkadaşım bu diziye başlamadan önce harcadığın dakikalardan özür dilemelisin. öyle bir diziki bu tanımı olamaz bence öncelikle daha önce izlediğin hiçbir dizi gibi değildir emin ol buna. ayrıca şuan sana öylesine özeniyorumki keşke şuan senin yerinde olup yeni izliyor olabilseydim. fakat final yaptığı için kendimi asmayı düşünüyorum.

  0 0
 7. @skyrex24

  Şşt sen dizi mi arıyorsun? Buldun sanırım az önce finalini izledim ve ağladım eğer gerçek bir DİZİ istiyorsan buldun hadi şimdi efsaneyi izlemeye başla :)

  0 0
 8. @axmed

  Mukemmel bir dizi. Dizi bitse de her zaman izleyicilerinin kalbinde bir “?” isareti kalicak.

  0 0
 9. @brkcumba

  Her izlediğimde ayrı bir zevk alıyorum mükemmel bir dizi bitmesi çok üzücü ama çok güzel bir final olmuş emeği geçen herkese teşekkürler.

  0 0
 10. @hale1992

  Banshee seyretmeyenler dizi seyrettim demesin. Senaryo, oyunculuk, kavramlar, doğru ve yanlış, iyi ve kötü… Bu nedir ya, insanı silkeliyor, duvardan duvara sersem sepelek ediyor. Her bir karakter başlı başına mizansen. Bu kadar lezzetli, dozunda, ayakları yere basan bir dizi..60 km ile yerde başlıyorsunuz 4. sezona doğru artık 800 km ile havadasınız..Ne deyim bu dizi insanı uçuruyor, oturun seyredin..

  2 -1

intbet