Ayın Sitesi
Fragmanı izle Banshee

Bir zamanlar ülkenin en ünlüleri arasında yer alan bir mücevher hırsızı (Anthony Starr) hapishaneden yeni çıkmıştır. Yeraltı dünyasından bir arkadaşının yardımıyla, hapishaneye düşmesine neden olan soygundan kazandıklarına sahip olan eski ortağının (Ivana Miličević) peşine düşer. Ama aradan 15 yıl geçmiştir ve Anna olarak tanıdığı kadın artık Carrie ismini kullanan saygın bir emlakçıdır. Kadın Bölge Başsavcısı ile evlidir ve iki çocuğu vardır. Peki ya soygundaki pırlantalara ne oldu?

Bu sırada, bizim mücevher hırsızımız kasabaya yeni Şerif ile aynı anda gelir ama birkaç olaydan sonra kahramanımız Şerif Lucas Hood kılığına girer ve kasabaya kendisini öyle tanıtır. Banshee korkunç derecede kanunsuz bir kasabadır. Hood da hemen bu durumu benimser ve bölgenin mafya babasına karşı doldurulur. Ancak bir yerlerde Bay Tavşan ismiyle tanınan bir patron daha vardır. Bu adam da on beş sene önce pırlantalarını çalan ikiliyi aramaktadır (Carrie ve Lucas).

Yorumlar (31)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @aozgll

  TEK KELİMEYLE ”HARİKA”

  1 0
 2. @GeneratorRex

  Banshee belki de hayatınızda görüp görebileceğiniz en iyi dizi. Konusu zaten diğer dizilerden farklı kılıyor onu. Karakterler,oyunculuklar,aksiyon,gerilim,dram her şey yerli yerinde. Dizideki karakterlerden kendi hayatınıza çok şey katabiliyorsunuz. Son sezonda artık sanki ailenizin bir parçasıymış gibi geliyor karakterler. Bu dizinin yanında kelimeler kifayetsiz kalıyor hemen açın ve izleyin şuan izlediğiniz diziyi bırakın ve bunu izlemeye başlayın. Emin olun pişman olmayacaksınız. Her gün keşke hafızam silinse de ne olduğunu bilmeden tekrardan başlasam diyorum. Diziyi bitirdiğinizde inanılmaz bi’ boşluğa düşüyorsunuz. Artık diğer izlediğiniz diziler size sıkıcı geliyor. Banshee gibi dizi arıyorsunuz ama bulamıyorsunuz. Bu dizi 10 sezon olsa 50 sezon olsa gene izlenir gene izlenir. Ayrıca müzikleri de çok iyi bitirdiğimde bütün müzikleri bulup liste yapmaya başlamıştım. Bu diziyi bitirdiğinizde keşke daha önceden başlasaydım o dakikalarımı boşa harcamasaydım diyeceksiniz. Şu dilinizden düşmeyen görünce ağzınızın suyu aktığı dizilerden bin kat daha iyi bu dizi. Bu kadar iyi dizinin popüler olamaması baya üzücü. Aslında bunun iyi bir tarafı kanser bir kitlesi yok ne demek istedim “arkadaşlar dizi önerir misiniz? brüküng bet e başla ya da geyım of tıronsa çok iyi”. Ayrıca dizi milyon kez izleseniz de sıkmaz. Diziyi diğerlerinden farklı kılan bir özellik daha her bölümün sonunda bir tane post-credit sahnesi oluyor. Ne olduğunu bilmeyenler için şu dizi bittiğinde çıkan yazılardan sonra gelen kısa sahneler. Dediğim gibi bu dizinin eşi benzeri yok bitirdiğinizde favori dizileriniz arasına gireceğinden eminim. Daha yazmak isterdim ama kelimler,cümleler ağzımda sıkışıyor, diziyi anlatmak için hepsi yetersiz kalıyor. İzleyin ve harika bir maceraya hazır olun.

  4 0
 3. @josesanz

  Hayatımda izlediğim en güzel diziydi ve değişeceğini hiç sanmıyorum. Sonunda gözlerim doldu daha da böyle bir dizi gelmez. 4.sezon başlamadan önce 3 sefer baştan izledim ilk 3 sezonu ve tekrar tekrar hayatımın değişik dönemlerinde izlemeye devam edicem. Hoşçakal Banshee yeniden görüşmek üzere…

  1 -2
 4. @hrnsr

  güzel bir suç ve aksiyon dizisi. akıcı sürükleyici. konu ve karakterler başarılı. dövüş sahneleri ve çatışma sahneleri çoğu filmden daha iyi. dizinin içinde her türlü suç gurupları mevcut. yeni başlayan dizi arayanlar için ilk sıraya alınır.

  0 -1
 5. @Katade

  Geleceğe Not : Senin gibisi gelmedi Banshee…

  2 0
 6. @papirus

  Gerçekten mükemmel bir dizi. Bugün bitirdim diziyi. Hala etkisindeyim. Eminim Lucas Hood’dan bir şeyler bulacaksınız kendi hayatınıza örnek..

  0 0
 7. @otlabeslenenzombi

  uzun uzun kritik yapıp yazmak isterdim ama hala dizinin etkisindeyim. konu karakter işleyişi müzikleri duyguları bize aksettirmeleri herşeyiyle mükemmel bir diziydi. böyle diziler devam etmezde saçma sapan diziler 6-7 sezon yapıyorlar. hala okuyorsan bırak okumayo ilk bölümün 15dk sını izle zaten bırakmazsın.10/9 1 puanı da kıllığına kırdım…

  1 0
 8. @Rubia

  eğer bu yorumları okuyorsan arkadaşım bu diziye başlamadan önce harcadığın dakikalardan özür dilemelisin. öyle bir diziki bu tanımı olamaz bence öncelikle daha önce izlediğin hiçbir dizi gibi değildir emin ol buna. ayrıca şuan sana öylesine özeniyorumki keşke şuan senin yerinde olup yeni izliyor olabilseydim. fakat final yaptığı için kendimi asmayı düşünüyorum.

  0 0
 9. @skyrex24

  Şşt sen dizi mi arıyorsun? Buldun sanırım az önce finalini izledim ve ağladım eğer gerçek bir DİZİ istiyorsan buldun hadi şimdi efsaneyi izlemeye başla :)

  0 0
 10. @axmed

  Mukemmel bir dizi. Dizi bitse de her zaman izleyicilerinin kalbinde bir “?” isareti kalicak.

  0 0