Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle Anne

Anne

imdb: 8.6

1890 yılında geçen "Anne" öğretmen olan ebeveynlerini küçük yaşta kaybettikten sonra yetim kalan kızıl saçlı bir kızın hikayesidir. Bir süre amcası ve yengesi ile birlikte yaşadıktan sonra amcasının ölümü ve yengesinin şehre taşınmasının ardından ortada kalmıştır. Sığınmacı olarak bazı ailelerin yanına verilmiş ve sonunda yetimhaneye yerleşmiştir. Yetimhanede yaşadığı talihsiz bir olay sonucu Marilla Cuthbert ve erkek kardeşi Matthew'e evlatlık olarak verilmiştir. Yerleştiği bu küçük kasabada parlak zekası ve sonsuz hayal gücü ile herkesin hayatında olumlu değişiklikler yapacaktır. Tüm bu acılarla dolu yaşamına rağmen o cıvıl cıvıl, yaratıcı ve sevgi dolu yüreği ile dünyada bir yer edinmek için savaşır.

Yorumlar (13)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @denizdem

  Dizi 10 numara izleyin duygusallık hat safhada.Saf bir insanın dışavurulmuş hali ve doğallık var.Anne’i canlandıran kızıl saçlı kız harika bir oyunculuk çıkartıyor.

  0 0
 2. @denizdem

  Biz ailecek çok diziyi çok beğendik. 3bölüm izledik.Her bölümü ayrı bir macera.Doğal bir ortam.Oyuncular yetenekli senaryo çok iyi.Zaten kitabı ve çizgi filmi de var.10 numara.Duygusal dizi arayanlara şiddetle tavsiye ederim.

  0 0
 3. @lasthope

  üyeliğimin olmasına rağmen giriş yapmaya erinen bir insanım :) ama biraz önce diziyi bi oturuşta bitirdim. insanın içini ısıtan nadir dizilerden biri hiç düşünmeden izleyebilirsiniz.

  1 0
 4. @bilir01

  yeni bölümler lütfen……

  0 0
 5. @1fattma

  sevdim izlenirr

  0 0
 6. @iremnrts

  izlediğim en etkileyici diziler arasına giriş yaptı. Pişman olunmayacak bir dizi

  0 0
 7. @dijle tasci

  yeni bölüm ne zaman gelir?
  çocukluğumda izlediğim çizgi film di çok keyifli

  0 0
 8. @nilfendil

  çok güzel bir dizi izleyin

  0 0
 9. @sophii

  dizi çok güzel. Verilmek istenen duyguyu fazlasıyla yaşatıyor. Tavsiye Edilir.

  0 0
 10. @yaseming

  devamı gelmeyecek mi? öyle güzeldi ki ne çıplak kadınlar ne savaş ne entrikalar öyle güzel bir dizi ki içe dokunuyor… anlamlı çok anlamlı..

  2 0

intbet