Fragmanı izle Animal Kingdom

Dizi, annesi aşırı dozda aldığı eroinden öldükten sonra Güney Kaliforniya'da ki akrabalarının yanına dönen 17 yaşındaki Joshua "J" Cody'i (Cole) merkezine almaktadır. Sert ve otorite sahibi büyükannesi Janine "Smurf" Cody'in yanına taşınan Joshua çok geçmeden yeni ailesinin tam bir suç şebekesi olduğunu ve tüm ihtiyaçlarını işledikleri suçlarla finanse ettiklerini öğrenir.

Yorumlar (25)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @Lady Midnight

  Pek alışılmamış, hafif karışık bir konusu var. Ama kesinlikle tavsiye edilir. Beklemeyin izleyin.

  Spoiler içeren alan!
  Baz, J’in babası mı? O kısmı tam anlayamadım.
  0 0
 2. @coracias

  şiddetle tavsiye ediyorum !!!

  2 0
 3. @pitircik

  bayıldık harıka bır dızı tesekkurler dızıbox…

  0 0
 4. @Eheres

  Dizi ilk bölümünden insanı kendine çekiyor. Alışılagelmiş birbirini tekrar eden dizilerden olmayacağını umuyorum. Karakterler iyi gözüküyor. Bir kaç bölüm daha izledikçe kendini belli edecektir ama ümidim yüksek.

  1 0
 5. @siyahatliprens

  şuan izledim 4 bölümüde beğendim. Güzel. Tavsiye ederim

  0 0
 6. @saturnboy

  bölümler geç ekleniyor dizi mükemmel lütfen geciktirmeyin

  1 0
 7. @huzeyfekurt

  ilk 4 bölümü arka arkaya izledim. Şuan için iyi gidiyor denebilir. Sanırım The OC dizisiyle aynı mekanda geçiyor. İnsanlar, araçlar ve evler bana orayı hatırlattı. Dizinin J’in başka ve zengin bir ailenin yanına yerleşmesiyle başlaması da The O.C. ile benzer bir başlangıç. Ancak tamamiyle farkli bir aile tabiki. Suç üzerine kurulu bir zenginlik, uyuşturucu, seks, silah ne ararsanız var. Aksiyon ve gerilim üzerine daha çok giderlerse daha kaliteli bir dizi olacağına eminim.

  0 0
 8. @TT4571

  5.bölüm gelmiş (başka sitelerde gördüm) ama alt yazısı yok sanırım lütfen ihmal edilmesin, güzel dizi.

  2 0
 9. @TT4571

  Efsane dizilerden biri olabilir benim için eğer aynı heyecanı koruyabilir ve dizi saçma konular üzerine yoğunlaşmazsa.Tavsiye ediyorum.

  0 0
 10. @flyingkurd

  baya iyi dizi heleki böyle dizi kuraklığında ama bölüm eklenmeleri baya geç oluyo dikkat edilirse güzel olur daha hızlı ulaşabiliriz başlamak için beklemeyin 1. bölümü açın otomatik akıyo zaten hayırlı olsun

  2 0