Fragmanı izle Altered Carbon

Altered Carbon

imdb: 9.0

Dizi, fantezi ve bilim kurgu romanları ile bilinen İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın 2002 yılında yayınlanmış aynı isimli romanından uyarlanmıştır.
25. yüzyılda geçecek hikaye eğer insan zihni dijitalleştirilse ve ruhlar bir bedenden diğerine transfer edilebilse neler olacağını konu ediniyor. Eskiden yıldızlar arası bir savaşçı olan Takeshi Kovacs 500 yıl boyunca hapis edilir ve istemediği bir geleceğe indirilir. Ölümün modasının geçtiği bu dünyada eğer bir cinayetin gizemini çözebilirse, ona yeni bir yaşam şansı sunulacaktır.

Yorumlar (63)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @lord__unique

  aksiyon ve bilim kurgu seviyorsanız hiç düşünmeyin. mükemmel bir dizi.

  0 0
 2. @theworst

  Mükemmel dizi özellikle gelecek odaklı dizi severler için resmen cennet

  0 0
 3. @MSBOSTAN

  Muhteşem

  0 -1
 4. @Rellows

  Uzun uzun konuşmaya gerek yok dizi gayet güzel izle bence.

  0 0
 5. @M3rt

  Sezonu 2 günde bitirdim. Kalite olarak izleyiciyi çekiyor ama sanki kurguda az düşüklük var. Yinede kalitesi güzeldi dizinin. Oyunculukların çoğunu beğendim. Kadın polis’i canlandıran kişi başta biraz düşük geldi ama 3. bölümden sonra felan ısındım karakterine. Tür olarak ve çekim olarak “Ghost in the Shell” aşırı andırıyor. Evreninden dolayı büyük ihtimal ve izlemeside aşırı keyifliydi benzer bir evreni. Bölümler sıkıcı değildi ama bazı sahneler fazla uzun geldi. O yönden hafif boğuyor ama sezon geneline bakınca görmezden gelinebilecek bir özellik. Tavsiye edilir, izleyin… 2. sezonu olur mu bilmiyorum ama 10. bölümde her şeyi bir sona erdirip öyle bitirdiler. Nasıl bir konu ile devam ederler merak ediyorum.

  0 0
  • @M3rt

   Ayrıca cinsellik konusunda son derece doyurucu bir dizi olmuş. Bu denlisini daha önce izledim mi bilmiyorum. Ve de cinsiyet tabularını yıkmada sağlam bir iş çıkartmışlar, helal olsun.

   0 0
 6. @jap0n

  Her zaman güzel ve sürükleyici bilim kurgu dizisi çıkmıyor. Şiddetle tavsiye ederim.

  2 0
 7. @breadpit

  1.sezon…..tavsiye ederim..

  1 0
 8. @LostSoul

  My radar had tuned into this program only about 2 months prior to release. I avoid spoilers but saw a short on set video Netflix sent out in a promo that really set the bar high for my expectations. Going into the first episode i was pretty stoked to watch this adaptation from a brilliant author. Half way though and i have to say it hasnt disappointed a fan of this genre at all!

  Great production, sweet special effects, and plot that keeps you invested in this dystopian cyber-punk universe. What i like about this show is that it doesnt try to do too much, but when they do have a lengthy backstory, it seems to add to the story well (The writing really makes you like or dislike the characters). The environments are rich and bustling with cyber noir fare, which is awesome.

  Half way in and i am hard pressed to think of another cyber punk television series (that wasnt anthology), that was so fun and captivating. Super good show that I would recommend to any fan of the genre. Oh yeah, and just a heads up…..lots of nudity, which doesnt seem to devalue or take away from the mythos, but rather seems to tastefully add a smattering of smut that goes hand in hand with good cyber-punk anyway. ;)

  Dont go into this being overcritical or expecting anything on scale with the perfection of the original Bladerunner…..and this will leave you with a whole season of fun. Lets just hope that Netflix can keep turning out good scifi series. Now they have set the bar pretty darn high. Enjoy 9/10

  2 0
 9. @josefyavuz

  IMDB 9 mu. maşallah. nadir yüksek puanlama.

  1 -1
 10. @HopeLife

  Netflix başyapıtı… Kurgu Hikaye mükemmel. Dark için en iyilerinden demiştim ama bu en iyisi şuan gözümde bilimkurgu dalında en azından benim gözümde diğerlerini geride bırakıyor.

  1 -2