Fragmanı izle 13 Reasons Why

13 Reasons Why

imdb: 9.1

Clay Jensen bir gün okuldan eve döner ve kapıda kendisine gönderilmiş bir kargo bulur. Kutuyu açtığında, içerisinde tam 13 adet kaset kendisini beklemektedir. Bu kasetler Clay'in çok hoşlandığı ancak bir türlü açılamadığı arkadaşı Hannah Baker tarafından kayıt edilmiştir. İşin ilginç tarafıysa Hannah Baker'ın iki hafta önce intihar etmiş olmasıdır. Baker, ilk kasette Clay'e kendisini intihara sürükleyen 13 kişiyi bu kasetler sayesinde tespit edebileceğini öğütler. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır? Hannah neden bu iş için polisi değil de Clay'i seçmiştir?

Yorumlar (99)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @doga.stinson14

  ergen dizisi diye ön yargılı olmayın mükemmel bir dizi

  0 0
 2. @Aley.aydn

  Hoşçakal hannah baker.

  0 0
 3. @pthusem

  Mükemmel tek kelimeyle
  Ergen dizisi olduğunu bile bile başladım iyi ki başlamışım…
  Bir şans verin.

  0 0
 4. @dilarazkan

  2.sezon olacak mı ?

  0 0
 5. @brkony81

  Başta diziye sıcak bakmasamda birkaç bölümünü izledikten sonra cidden izlemeye değer bir dizi olduğunu anladım. İzleyipte etkilendiğim nadir dizilerden bir tanesi ancak ilk başta 1 sezon olarak planlanmış 2.sezonu yapabilcekler mi bilmiyorum. :)

  0 0
 6. @vaynez

  Beni dram türünde bu kadar etkileyen bir dizi daha olmadı. İzlediğim en mükemmel dizilerden biriydi belkide en iyisi.
  -13 Reasons Why
  -Prison Break
  -Breaking Bad
  diye sıralandırabilirim

  1 -2
 7. @LostSoul

  I watched the last episode and finished the series. My current mood is depressive and my feathers thorns. It was really impressive. The drama brings great sorrows to the audience, bringing sadness. It completely changes the way people think about their behavior towards the environment. We have behaviors that cause negative effects that we do not care about people we interact with, and that is to realize that our behavior can be one of the giant pieces of fist that are thrown into the life of that person. The worst do not care about it. So I always thought it was important to pay attention not to break your heart in this life. It is very important to act like human beings. This series is for everyone to watch. Especially parents. The biggest impact of the series was that I could start looking at the people around me with less prejudice. It is strongly recommended. 9/10

  2 0
 8. @sudenazyavuz2622

  Hayatımızdan alınmış bir gerçek gibi…

  0 -1
 9. @ritasarioglu

  Ergen dizisi olarak tanımlansa da bence öyle bir dizi değil. Lise yıllarında illa ki her insan zor zamanlar geçirmiştir, bu dizi açıkçası benim biraz lise yıllarıma dönmemi sağladı. Hannah gerçekten çok zor zamanlar atlatmış ve o zamanlarda ihtiyacı olduğu kişilerin yardımını görememiş bir genç kız. Ki o yaşlarda insan daha hassas ve kırılgan olur. Dizi bir yandan da o yaştaki bir gencin psikolojisini anlamamızı sağlıyor. Diziden aslında herkes farklı sonuçlar çıkarabilir.

  0 -1
 10. @Zuper_zuper

  2. Sezon olacak mı?

  0 0
  • @pyria

   olucak diye biliyorum

   0 0