Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle 13 Reasons Why

13 Reasons Why

imdb: 9.1

Clay Jensen bir gün okuldan eve döner ve kapıda kendisine gönderilmiş bir kargo bulur. Kutuyu açtığında, içerisinde tam 13 adet kaset kendisini beklemektedir. Bu kasetler Clay'in çok hoşlandığı ancak bir türlü açılamadığı arkadaşı Hannah Baker tarafından kayıt edilmiştir. İşin ilginç tarafıysa Hannah Baker'ın iki hafta önce intihar etmiş olmasıdır. Baker, ilk kasette Clay'e kendisini intihara sürükleyen 13 kişiyi bu kasetler sayesinde tespit edebileceğini öğütler. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır? Hannah neden bu iş için polisi değil de Clay'i seçmiştir?

Yorumlar (70)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @s0ner7

  İzlemeyen pişman olur…ancak izleyende pişman…

  0 0
 2. @devadip

  @heymothafucka ‘nın yorumu izlemeye teşvik etti.. populer dizilere takılıp kalmışım.. sanırım bu diziyle artık onyargılarım kırıldı.. tsk ler heymothafucka ;)

  0 0
 3. @d-doll

  En sonda çalan ve bu dans ettikleri şarkıları bilen var mı?

  0 0
  • @Fallingfast5

   Baloda çalan şarkının adı Lord Huron – The Night We Met.

   0 0
 4. @diilarasahiin

  Intihara sürükleyen bir dizi 6. Bölümden sonra 3 hafta ara verdikten sonra izleyebildim.

  0 -3
 5. @Died

  mukemmel bir dizi 2. Sezon hemen gelmelii

  2 0
 6. @blgeee

  Cidden çok normal bir diziymiş gibi görünse de insanı derinden etkiliyor. Oyunculuklar ve işleyiş bence güzel. Başlamak için düşünen arkadaşlara önerim eğer dram seviyorsanız hayatınızın 13,5 14 saatini dramatik geçirmek istiyorsanız kessinlikle başlamalısınız.

  2 0
  • @klyrad

   Katılıyorum…

   0 0
 7. @Pakistanli

  Neden bryce icin doldurmamis ayrica

  0 0
  • @mehmetali23

   Doldurdu ya 12. kaset onun için değil miydi?

   0 0
 8. @Dr. Luffy

  Gerçekten çok ağır dram içeren bir dizi. Başta klasik Türk mantığı kızın hiç mi suçu yok diyorsun ama işin gerçeğinin öyle olmadığını anlıyorsun. Bu tür olaylar bizim ülkemizde de oluyor. Bu diziyi izledikten sonra etrafında yaşanan olayları daha iyi anlıyorsun.Gerçekten çok sarsıcı !!! Diziyi izleyecek arkadaşlara önerim özellikle son beş bölümü üst üste izlemeyin bir gün ara vererek izleyin.

  0 0
 9. @CoCo34

  Yeni sezon gelecek mi onay almış mı bilen var mı ?

  0 0
 10. @Engerek01

  Bazı diziler vardır. Güzel bir hikayenin içine saklanmış ince ince mesajlar içerir. Bu öyle bir dizi değil. Buradaki mesaj gayet kalın. Hiç nazik olmayan bir şekilde, acımasızca yüzümüze vuruyor. Eğer duygusal biriyseniz izlerken zorlanabilirsiniz. Ben çok zorlandım. Bunun, dizinin kötü olmasıyla bir ilgisi yok. Tam tersine, anlatım o kadar güçlü ve etkileyici ki, adeta her anı yaşıyorsunuz. Kendinizden, çevrenizdeki insanlardan, daha doğrusu yaptıklarınızdan parçalar buluyorsunuz. Ve bu, kendinizi ve çevrenizdekileri sorgulamanıza sebep oluyor. Hannah’a üzülürken, kendinize de üzülüyorsunuz.

  Dizi sayısız yan (ince) mesaj içeriyor. Bunların biraz daha net bir şekilde aktarılabileceğini düşünüyorum. Oyunculuk, ışık oyunları, çekimler, her şey kalite kokuyor. Zaten 4 yıldır üzerinde çalışılmış bir proje. Hatta o kadar uzun ki orijinal düşünülen oyuncular (Mesela Selena Gomez) yaşlandıkları için oynayamadılar.

  Ancak lütfen diziyi izlerken şunu unutmayın. Bu dizinin (ve kitabın) amacı toplumsal bir mesaj vermek. İntihar asla bir çözüm değil. Eğer böyle bir düşünceniz varsa mutlaka yardım isteyin. Ailenizle veya öğretmenlerinizle konuşun.

  0 0

intbet