Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle 13 Reasons Why

13 Reasons Why

imdb: 9.1

Clay Jensen bir gün okuldan eve döner ve kapıda kendisine gönderilmiş bir kargo bulur. Kutuyu açtığında, içerisinde tam 13 adet kaset kendisini beklemektedir. Bu kasetler Clay'in çok hoşlandığı ancak bir türlü açılamadığı arkadaşı Hannah Baker tarafından kayıt edilmiştir. İşin ilginç tarafıysa Hannah Baker'ın iki hafta önce intihar etmiş olmasıdır. Baker, ilk kasette Clay'e kendisini intihara sürükleyen 13 kişiyi bu kasetler sayesinde tespit edebileceğini öğütler. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır? Hannah neden bu iş için polisi değil de Clay'i seçmiştir?

Yorumlar (41)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @ertanglmsr

  başlamadıysanız mutlaka başlayın.. 3 günde tüm sezonu izledim. ergen işi falan diye yapılan yorumlara itibar etmeyin. hayat dersi niteliğinde bir yapım olmuş . harikaydı

  2 0
 2. @cancukka

  1.sezon olarak kalan bir dizi mi devamı gelecek mi? bilgisi olan var mı..

  0 0
 3. @brkhell

  söylencek bişey yok insanı gerçekten etkiliyor.

  Spoiler içeren alan!
  Kendi anlık eğlencemiz için insanı nasıl hayttan soğutur insanı nasıl dışlarız pislik gibi nasıl davranırız iyi bir örneği hatayı ilk kendimizde aramalıyız günlük yaşantımızda aynılarını kiç kişiye yapıyoruz hiç saydıkmı ?
  1 0
 4. @heymothafucka

  Öncelikle dizi olağanüstü derecede dram içeriyor.Diziyi güzel yapan unsurlardan biri,sosyal bir mesaj vermesi ve,hem dram varken hem de sizi gülümsetebilecek bir kalitede olması.Diziyi çok beğeniceksiniz fakat dizinin sizi içine çekmesine izin vermelisiniz o da ancak 2 veya 3 bölüm izledikten sonra olur.”Beğenmezseniz paranız iade” gibi bir buton olsa kesinlikle mükellef olurdum fakat daha öyle bir şey gerçekleşmedi:).Bugüne kadar çok dizi izlemiş biri olarak,izlediğim en iyi ilk sezona sahip dizidir kendisi.Bence,arkanıza yaslanın,atıştırmalığınızı alın ve Hannah Baker’ın hayat hikayesini izleyin.:)

  4 0
 5. @heymothafucka

  Bu güne kadar birçok dizi ve film izledim.Çok uzun bi zamandan beri her gün en az bir bölüm dizi izlerim.En çok bilindik diziden en az bilindik diziye kadar çok dizi izledim ve bu ilk 10’un arasına girer.Bu diziyi güzel yapan en güzel unsurlardan biri,sosyal bir mesaj vermesidir,ve hem ağır bir dram olup,hem de yüzünüzü gülümsetebilecek bir kapasiteye sahip olmasıdır.Dizinin sizi içine çekmesine izin vermelisiniz fakat,bu ancak 2 veya 3 bölüm izledikten sonra gerçekleşicektir.Hiç şüphesiz başlamanızı öneririm,diziyi izlerken”beğenmezseniz paranız iade” diye bir buton olsa ben mükellef olup paranızı verirdim fakat öyle birşey daha gerçekleşmedi:)O yüzden,atıştırmalığınızı alın,arkanıza yaslanın ve Hannah Baker’ın hayat hikayesini izleyin.:)

  2 0
 6. @Scarface34

  Yine her zamanki iğrenç reklamlara denk geldim derken tanıştım bu diziyle. Yine her zamanki iğrenç reklamlarla… Mecbur izlemem gerektiği için birazını izledim ve ‘Hah! İlginç bir dizi olabilir.’ diyerek kenara attım dizinin ismini. İlk bölümü izledikten sonra ise yorum yapmayı çok istedim fakat benden önce izleyip spoiler yazanlar ile diğer bölümleri mahvetmemek için hiçbir şekilde bölüm altı yorum yazmadım ve okumadım. İşte buradayım! Sezon finalini verdim. Dizi için diyebileceğim birkaç sözüm var. Öncelikle insanlar, önemli ya da önemsiz, büyük ya da küçük, komik ya da değil herhangi bir söz, yazı, ima, resim, işaret… ne olursa olsun bundan etkilenebilir. Hayatlarımızı toplum ne dere o kadar adamışız ki yaptıklarımızın sonuçları için bile toplum ne der kaygısı taşıyoruz. Kim olursa olsun verilen zarar normalmiş gibi toplumun buna ne tepki vereceği bizleri tereddüt ediyor. Bir insanı kırarken sorun yok fakat toplum bunu görünce sorun öyle değil mi? Nasıl olsa hepimiz bir şeylere komuta edilmişiz. Toplumu neden düşünmeyelim ki? Hem biz zaten toplu yaşamayı seven sayan, toplumda takdiri hak eden insanlarız(!)

  0 0
 7. @kgn13

  Keşke 14 numaralı tape ye Dursun Özbek İ koysaydı.Dursun takımı mahvettin
  welcome to your tape !!!

  6 -2
 8. @bestesevin

  Her bölüm dikkatlice izlenmeli. Hemen hemen her sahnesi farklı bir mesaj içeriyor aslında. Bir kadın olarak iftira, erkeklere komik gelen ama kızları derinden etkileyen olaylar beni hep çok rahatsız etmiştir. Hem kadın olarak empati kurdum hem de bir oyuncu olarak. İzlediğimde bile etkisinden günlerce çıkamadım, depresyon eşiğine geldim. Çevremde ne kadar müdahale ettiğim durum varsa hepsini burada gördüm çünkü. Gözyaşları içinde izledim son bölümün her sahnesini. Hannah sanki gözümün önünde öldü. Oyuncuların hepsini tebrik ediyorum. IMDB de hakkını vermiş puan olarak hatta fazlası bile olabilirdi.

  1 0
  • @Oumar

   sırf spoiler kullanmadı diye hakaret ediyolar ya inadına bütün dizileri izleyip altına “spoiler koymuyorum ulan aha bu bölümde bu olacak” yazasım geliyor :) izle diziyi sonra altına bak ne yazmışlar diye.. yada spoiler yedik diye ağlama

   0 0
  • @navyfenty

   Kuş kadar beyninle ”spoiler” tuşunu anlamamışken yorum atma bence sen

   0 -1
 9. @darkqueen_2

  Gerçekten beni etkileyen dizilerden biri oldu bir bölüm izledikten sonra diğer kasette kim/ne var diye merak ediyor insan, bazen ufacık şeylerin bile başkalarının hayatında çok büyük bir yer edindiğini görüyoruz

  2 0
 10. @Claindie

  13 Reasons Why Beyond the Reasons eklermisizniz

  0 0

intbet