Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle 13 Reasons Why

13 Reasons Why

imdb: 9.1

Clay Jensen bir gün okuldan eve döner ve kapıda kendisine gönderilmiş bir kargo bulur. Kutuyu açtığında, içerisinde tam 13 adet kaset kendisini beklemektedir. Bu kasetler Clay'in çok hoşlandığı ancak bir türlü açılamadığı arkadaşı Hannah Baker tarafından kayıt edilmiştir. İşin ilginç tarafıysa Hannah Baker'ın iki hafta önce intihar etmiş olmasıdır. Baker, ilk kasette Clay'e kendisini intihara sürükleyen 13 kişiyi bu kasetler sayesinde tespit edebileceğini öğütler. Clay, aşık olduğu kızın son arzusunu yerine getirip intiharına sebep olan 13 kişiyi açığa çıkaracak mıdır? Hannah neden bu iş için polisi değil de Clay'i seçmiştir?

Yorumlar (83)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @Dazimen

  Çok anlamlı bir dizi .Öncelikle belirtmeliyimki Türk aile yapısını ve bizim yaşantımızı düşünerek bu dziden anlam cıkarmak bazılarınız için zor olucaktır .
  Fakat benzer durumlar bizim kızlarımızın başlarına sıklıkla gelmektedir . Bizim okullarımızda onlardan pek farklı değildir .Sadece olayların yaşanış şekileri farklılık gosterebılır. Olaylara böyle bakarsanız dizi dahada anlamlı gelicektir.
  Son olarak nedeniniz ne olursa olsun kimseyi kırmayın ,insanları dinleyin ,anlamaya çalışın ve lütfen Empati kurun.
  iyi seyirler ..

  0 0
 2. @meldamercn

  O kadar da güzel değil, izliyorsun izledikten sonra hiçbir fikrinin olmadığına karar veriyorsun. Bunu izlemek hayatınıza bir şey katmıyor. Bir kızın ergen, boş hayatındaki sevmediği insanlarla yaşadığı olayları anlatıyor. Tecavüze uğraması dışında hiçbir olay intiharlık sebep değil. Her yıl milyonlarca çocuk zorbalık görüyor. Bu bir intihar sebebi değildir. Çocuklara bunu göstermek de sağlıklı bir şey değildir. Gereksiz yere popüler olmuş bir dizi. İmdb puanını da hiç hak etmiyor bence. İzlememenizi tavsiye ederim.

  0 -1
 3. @alperen0885

  İzlediğim diziler arasında en iyilerinde yer aldı bile. Efsanee

  2 0
 4. @Emr01

  Krdşm DURMA İZLE!!

  1 0
 5. @silannn

  Özledimmm

  1 0
 6. @ebruapaydin0

  selena gomez oynuyor diye duymuştum filmi falan varda ondamı oynuyo acaba

  0 -2
 7. @yagmurnihadi

  mükemmeldiii BAYILDIM

  0 -1
 8. @hanry morgan

  çok çok mükemmel değil ama yine de güzel. bölüm ilerledikçe sarıyor. tavsiye ederim.

  0 -1
 9. @sorryforloveyou_1

  Allah bu diziyi karşıma çıkaran kişiden razı olsun… Iyiki izledim denilecek bir dizi.

  1 -2
 10. @Sunsun

  Bu yorumu filmin konusu okuduğu halde başlamakta tereddüt edenlere yazıyorum kesinlikle tereddüt etmeyin bu filmi izleyince belki de önemsemediğiniz küçük şeylere değer vermeye ve hayatı sorgulamaya başlayacaksınız Sizden ricam en azından ilk bölümü izleyin

  1 -3
  • @eerA

   RİVERDALE EZER

   0 -2

intbet