Ayın Sitesi
haftanin_sitesi
İntbet Giriş
300 TL Üyelik Bonusu
10 Dakikada Hızlı Para Çekme
Üye Olun
Fragmanı izle 11.22.63

Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. J.J Abrams'ın öncülüğünde gerçekleşecek dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var.

Yorumlar (93)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @jakeamberson

  son 10-15 çok iyiydi be

  0 0
 2. @HHK1

  Stephen King’in romanından uyarlanmış dizinin geçmişin ruhuna mekân, müzik, giyim kuşam olarak bağlı kaldığı ve bunda da başarılı olduğu görülüyor. 1960’lar ve JFK suikastı ilginizi çekiyorsa mutlaka izleyin derim. Bunun yanı sıra sağlam kurgu, iyi oyunculuk ve sürükleyici bir anlatı da bölümleri ardı arkasına izleme nedeniniz olacak. James Franco, Sarah Gadon, Daniel Webber iyi oyunculuk verirken özellikle Sadie rolü ile Sarah Gadon’a hayran olacaksınız. Geçmiş, kader gibi kavramları atlamalı bellekle sunan bu diziyi izleyin. Pişman olmayacaksınız.

  0 0
 3. @ilbeytutenk

  bu dizi âdeta bir başyapıt olmuş. 8 bölümde final yapılmış zaten kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden… diziyi bitirince 1 bardak soğuk su içtim, öyle kendime geldim. en kısa zamanda kitabını da okuyacağım.

  0 0
 4. @ysr91

  Etkisi altına alan çok kaliteli bir yapım.

  0 0
 5. @sedayarr

  Dizi bir efsaneydi. Öyle ki sırf yorum yazabilmek için siteye üye oldum :) Bir soluk da izleyeceğiniz bir dizi. 8 bölüm çekip tam tadında bırakmaları iyi olmuş. Özellikle finalin son 15-20 dakikası nefesinizi kesecek bittiğinde bir süre etkisinden çıkamayacaksınız. Benden söylemesi… Eee daha ne duruyorsunuz hadi iyi seyirleeer

  1 0
 6. @pagem

  Bir günde soluksuz izlenecek bir dizi. Muhteşem

  0 0
 7. @sunwill46

  efsane dizi

  0 0
 8. @agok

  Son zamanlarda izlediğim en iyi dizilerden biriydi. Sürükleyici ve her bölümü birbirinden heyecanlıydı.

  0 0
 9. @hakanmurat

  2. sezon nezaman gelir?

  0 0
  • @devilman666

   10 Bölümlük mini diziydi 2. sezonu olmayacak maalesef

   0 0
 10. @KING HAWK

  çok iyiydi bee

  0 0

intbet