Dil Seçeneği Black Mirror 4.Sezon 5.Bölüm (Metalhead)

 29 Ara |  47
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (47)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @dincelfatos

  şahaneydi ama

  Spoiler içeren alan!
  bütün bunlar bir oyuncak ayı için olmamalıydı ne bileyim birini kurtaracak bir program ya da sağlık cihazı falan olmalıydı. bir çocuk sevinsin diye hele de yapay zeka kuçu kuçuların dünyayı ele geçirdiği bir süreçte bir çocuk sevinsin diye 3 kişi ölmemeliydi. dünyayı bi kurtarın çocuğu öyle sevindirin. ayrıca kadının pes etmesi de hoşuma gitmedi.
  0 0
  • @dincelfatos
   Spoiler içeren alan!
   şahdamarına saplanmış olduğunun bilincindeyim ama intihar etmesinden çok savaşırken ölmesini izlemeyi tercih ederdim. Arabayı patlatıp bir kaç kuçu kuçu daha temizleyebilirdi mesela. Dizi Black Mirror olunca beklenti yüksek.
   0 0
  • @luna3285
   Spoiler içeren alan!
   Kadın pes etmek zorundaydı çünkü takip cihazı şahdamarına saplanmıştı,onu kesip çıkarsa kan kaybından ölecek,çıkartmasa peşine başka köpekler takılacak zaten araba çalışmıyor yine ölecek
   1 0
 2. @nayn

  4. sezon ilk 4 bölüm beni tatmin etmedi.Ama bu bölüm güzel olmuş

  0 0
 3. @SnowOwl

  Bölüm yine bildiğiniz Black Mirror bölümleri gibi güzeldi fakat birkaç şeye değinmek istiyorum

  Spoiler içeren alan!
  Böyle bölümleri izlerken her zaman karamsar düşünmemek gerekir sonuç olarak bu yapay zekayı geliştiren insanlar .Eğer bir yapay zeka insanlara zarar veriyorsa, kötü olanlara karşı savaşabilen bir başka yapay zeka da yapılabilir..
  0 0
 4. @HolyJesuus

  Bölüm cidden harikaydı…

  0 0
 5. @Erkan1977
  Spoiler içeren alan!
  Sonuna kadar izledim, ama izlemesemde olurmus diyebilecegim bölümdü, bilemiyorum belkide BLACK MIRROR oldugu icin beklentiyi yüksek tutuyoruz…
  2 0
 6. @FalconFurkan

  Dizinin bu bölümünü acıkcası şu yönden begenmedim. Hep aynı şeyler uzerineydi sadece basit bir oyuncak kopek için olduler. Konusu saçmaydı acıkcası, yanı oyuncak köpek yerine farklı bır olay uzerine gelişseydi olaylar, bu bölüm efsane olabilirdi. Tabi anlatılmak istenen şey oyuncak köpek değildi, yapay zekanın ileride ne tür sorunlar oluşturabileceğiydi bu yönden de güzel bir bölümdü. Dediğim gibi oyuncak köpek kısmı daha yaratıcı veya mantıklı bir şey olsaydı en iyi bölümlerinden olabilirdi.

  Spoiler içeren alan!
  2 0
  • @cimbomm

   arkadaş sen doğru düzgün izlememişsin ki oyuncak köpek değildi o bi kere ayıydı.. :)

   0 0
 7. @cihatumut

  Black mirror bile filler bölüm yapmış ya :D

  Spoiler içeren alan!

  Robotların yapay ekanın insanlığı ele geçirmesi filan çok klişe bir düşünce geçen yüzyılın düşüncesi hatta. black mirrorda klişe düşüncelerden uzak özgün fikirler var diye izliyoruz bu bölümdeki düşüncenin bir çok dizi film içerisindeki yapay zekanın insanlığı kontrol etme düşüncesinden farkı yok black mirror zaten yapay zekayı eleştiren bir dizi bunun zaten her bölümde anlatılmasından yeterince anlamış olduğumuzu düşünüyorum bence vermek istediği mesaj yönünden tamamen filler dediğimiz gereksiz bir bölüm statüsünde. Tabi oyunculuk tarz müzik filan çoğu kişiye yeterli olabilir ki bunlarla yetiniyorsanız filler bölüm olduğunu kabullenmiş oluyorsunuz.
  4-5 bölümlük bir dizinin daha özgün bir fikirle ortaya çıkmış olmasını beklerdim.

  0 -1
 8. @ritasarioglu

  Şu dogs denilen robotları neticesinde bir insan yaratmıştır, şimdiyse insanoğluna hükmediyorlar.. Tüyler ürpertici bir bölümdü, küçücük bir makinenin bir ölüm makinesi olması beni geleceğe karşı umutsuzlaştırdı. Bu dizi yüzünden teknolojik gelişmelere artık negatif bakıyorum :D

  1 0
 9. @Sevdanur

  4. Dakkadayim zombi cikicak diye tirsarak izliyorum. Yorumlara da bakmadim bu nasil bolum boyle korkunc biseyler mi var.

  0 -1
 10. @DrRevolver

  Black mirror bölümü gibi değildi

  Spoiler içeren alan!
  Ağaçta kadına nasıl ateş edemez anlamadım. Bölüm aşırı basitti böyle bir diziye yakışmıyor , basit bir oyuncak ayı için öldüler belki ondandır ne biliyim altından bişey arıyorum
  1 -2
  • @NimbleSoul
   Spoiler içeren alan!
   Silahlı kolu arabada koptuğu için…
   4 0

Bu bölümü beğendiniz mi?