Dil Seçeneği Black Mirror 4.Sezon 4.Bölüm (Hang The DJ)

 29 Ara |  45
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (45)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @risex
  Spoiler içeren alan!
  Hicbir simulasyon gercek insan zihnini ve duygularini taklit edip yansitamaz. yapay zeka bazi isleri otomasyona baglamak ve kolaylastirmak icin vardir. genelin aksine bana cok sacma geldi. Daha gercekten tek kelime konusmamis el ele tutusmamis cift direk gidip simulasyonda Leyla ile Mecnun oldu. Ustelik alisildik black mirror cizgisi disinda bir bolumdu. Cunku genelde tema teknolojinin insan yasamina getirecegi negatif yonleri anlatan bir dizi. sonunda da negatif bir atif yoktu muallak kaldi.
  0 0
 2. @Damonfauer
  Spoiler içeren alan!
  sistem kizi cocuga geri verene kadar motor etti resmen yaw. ilk bulusmalarinda utangac olan kiz 2. bulusmalarinda prof olmuş :D
  0 0
 3. @furkankr

  kadının ronaldinho’ya benzemesi ve çok güzel olması, ek olarak mükemmel bölümdü :)

  0 0
 4. @cevger

  2. ve 3. bölümler çok tırt olmuş. ama bu bölüm süperdi.

  0 0
 5. @cuneytt4

  mutlu son :)

  0 0
 6. @cihatumut
  Spoiler içeren alan!
  Güzel bir fikirle gitse de bölüm, ortalarda bizim erkek eleman spoiler veriyor vermese en sonda biz anlasak çok daha iyi olacaktı bence, kadının hep 4 defa sektirmesi filan daha dizinin ortalarındayken bir simülasyonda olduğumuzu anlayabiliyoruz
  bunun daha da kafa yakan benzeri için mr. nobody filmine şapka çıkarıp burdan selamlarımı gönderiyorum az çok ordan esinlenmiş bence, yine de özgün bir fikir yaratıp black mirror tadını vermiş bize :)
  0 0
 7. @ritasarioglu

  Bölümün sonunda kafam karıştı..

  Spoiler içeren alan!
  Şimdi tüm bölüm boyunca yaşadıkları birer simülasyon muydu gerçek aşklarını bulabilmeleri için? O simülasyona göre mi gerçek hayatta ideal aşklarıyla karşılaşıyorlar?
  0 0
 8. @DrRevolver
  Spoiler içeren alan!
  Aslında tuzlukmuş olayı
  1 0
 9. @darkula7

  vay be efsane !

  0 0
 10. @tulin034

  en güzel bölümdü keşke böyle bir program olsa

  0 0

Bu bölümü beğendiniz mi?