Dil Seçeneği Black Mirror 4.Sezon 2.Bölüm (ArkAngel)

 29 Ara |  34
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (34)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @risex

  Yine öte iyi bölümdü. Yönetmeni de çok severim. :)

  0 0
 2. @ogulcankayaoglu
  Spoiler içeren alan!
  Bölümü yanlış değerlendirip anlayan insanlar var ya da her zaman olduğu gibi anlamak istediği şekilde anlayanlar.. Kısa ve özet olarak konu tam olarak şu; annenin, kızını kaybetme korkusu yüzünden kullanmaya başladığı cihaz, kızını sonsuza kadar kaybetmesine neden oldu. İnsanın merakına nasıl yenik düştüğünü izledik.
  0 0
 3. @aserkansaglammm

  47:00’da hata var. Annesinin sırtını dönmesine rağmen ekranda hala aynı yöne dönük.

  0 0
  • @cevger
   Spoiler içeren alan!
   annenin arkası mı önü mü görünüyor anlaşılmıyor. görüntü bulanık. annenin kıza dönmüş hali görünüyor olabilir
   0 0
 4. @ritasarioglu

  Hayatınızın her anını, her saniyesini ailenizin izlediğini düşünün.. Hiçbir özgürlüğünüz kalmazdı. Şunu yapmiyim, ailem görür, şunu demiyim ailem kızar.. Artık sadece kötü alışkanlıkları değil, normal karşılanabilecek davranışları bile yapmaya çekinmeye başlarsınız. Özgüveniniz yerle bir olur, kendinize olan güveniniz sarsılır. Hiçbir zorluğu kendi başınıza atlatamazsınız. Sara da küçüklüğünden beri bu icatla yaşamış. Evet bazı konularda işe yarar olsa da, maalesef anne çoğu zaman dozunu kaçırmış. Sara’nın bazı hareketleri kötü olsa da, bu annesinin onu izlemesi gerektiği manasına gelmez. Bir çocuk, bir genç hayattaki zorlukları, kötülükleri göre göre olgunlaşması gerekir. Bir anne her ne kadar annelik içgüdüsüyle çocuğunu o kötülüklerden korumak, o kötülükleri görmemesini sağlamayı istese de maalesef bu çocuğa iyi değil, kötü etkiler. Karakteri oturmaz, özgüveni yerine gelmez.

  1 0
 5. @sariBoyu

  directed by Jodie Foster vay be

  0 0
 6. @Olivia
  Spoiler içeren alan!
  bence anne haklıydı ve kız çok anlayışsızdı. şimdi bile çocuklara telefon akıllı saat (gpsli) alınmıyor mu? konum at denmiyor mu? anneler de babalarda bu tip şeyler olmadan gerektiğinde en iyi ajanlar olabiliyorlar zaten. ben bu bölümü pek vurucu bulmadım. kısa film tadında bile olabilirdi yarım saatlik falan…
  0 -6
  • @aserkansaglammm

   annen baban senin seviştiğini izleyemiyor ama.

   2 0
 7. @DrRevolver
  Spoiler içeren alan!
  Takılan çipin geri çıkarılabilir olması gerekiyor yoksa kimse kabul etmez yani bunu o kısım saçma olmuş ama iyi bölümdü.
  2 -1
 8. @heyzil

  Beyin yakan ama bir yandan tuhaf bir şekilde rahatsız edici bölümler….. bölüm bitince bi dalıp kalıyorum

  0 0
 9. @tugba

  sitede video oynatıcılar sorunlu akmıyor yani AKMIYOR

  0 -1
 10. @bytns

  site yönetimine sesleniyorum bu sitede dizi izlenmiyor. videolar sürekli takılmakta. 100mb internetim var ping değlerrim çok iyi. cs go bile 40 pingde oynuyorum. bu sitede dizi izleyemiyorum. :(

  7 0
  • @dmcfurkan

   Çok haklısın aynı şeyi ben de söylemiştim ama burası youtube değil aynı altyapımız yok gibi saçma bir cevap vermişlerdi. Ne alakası var dimi bizim internetler çok hızlı ve iyi. Başka hiç bir yerde takılmazken sadece burada takılması garip. Geçen yıl böyle takılmıyordu bu yıl olmaya başladı.

   1 0

Bu bölümü beğendiniz mi?