Dil Seçeneği Black Mirror 4.Sezon 1.Bölüm (USS Callister)

 29 Ara |  56
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (56)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @mastermind6808

  netflixe geçince popülerleşip boka saran dizi.
  ah eskiden kimse bilmezdi ne güzeldi…

  0 -1
 2. @ritasarioglu

  Dizi tam finallerim varken çıktı, neyse ki finallerim biter bitmez yeni sezona saldırdım :D

  Spoiler içeren alan!
  Adam gerçek hayatında pısırık, asosyal, insanlar hakkında ne düşündüğünü dile getiremeyen bir tip ama kendi yarattığı dünyada tam bir piskopat, içinde yaşadıklarını kendi yarattığı dijital dünyada dışarı vuruyor..
  Güzel bir bölümdü. Nanette’in Robert’ı alt etmesi iyi güzel de, bir gün o kızın da Robert gibi bir caniye dönüşmeyeceği ne belli.. Maalesef güç, insanlar üzerinde negatif bir etkiye sahip :)
  3 -1
 3. @baysalali

  Hem suçlu hem de güçlü bir bölüm olmuş.

  1 0
 4. @mkalkan7

  Hangi tarafa acısam bilemedim.Güzel bölümdü :)

  0 0
 5. @tugba

  çıkarılmak istenen mesajı yakaladıysanız bölüm harikaydı.

  Spoiler içeren alan!
  güç kimin elindeyse canavar o’ dur.
  2 0
 6. @ceganx

  Sondaki Jesse Pinkman’ı ve incesini farkeden oldu mu acaba ??

  0 0
 7. @ornitorenkperry
  Spoiler içeren alan!
  Nanatte Hımymdaki Ted’in karısı değil mi yiaaa :d
  0 0
 8. @DrRevolver
  Spoiler içeren alan!
  Güzel bir bölümdü ama adamın orda kısılı kalması saçma oldu. Solucan deliğinden geçmemesine rağmen kendi single player evreninde kısılı kaldı .
  0 0
  • @risex

   Hayır saçma değildi. Çünkü gelen güncelleme-yama ile oyun sahte oyunu-evreni yakalıdı ve iptal etti. O an oyundan çıkamadığı için zihni oyunda hapsoldu.

   Bölümdeki tek saçmalık dna dan gerçek insanların zihinlrini de kopyalaması. Onu bağlandıkları cihaz ile yapsa saçma olmazdı.

   1 0
 9. @serk

  degerli admin kardeslerim, yaklasik 8-10 gundur artik bu siteden hic bir sey izliyemiyorum cunku izlemek istedigim butun dizilerde surekli donukluk oluyor ve bende maalesef baska sitelerde izlemek zorunda kaliyorum. problemin benim bilgiyasar veya intertetim ile ilgili oldugunu sanmiyorum cunku ayni sorunu baska hicbir sitede film veya dizi izlerken yasamiyorum. lutfen bana yardimci olurmusunuz

  9 0
 10. @JamesByronDean

  Büyük caniler ve psikopatlar ve diktatörler genelde ezik ve pısırık tiplerden çıkar. gücü ve kontrolü ele geçirdiklerinde canavara dönüşebilirler. Bknz Hitlere, Musloniye, Saddam ya da malum arkadaşa…. neyse anladınız siz. Bu bölümde güç zehirlenmesine örnek verilebilecek detaylar içeriyor aslında.

  Spoiler içeren alan!
  sürekli ezilen hor görülen, ciddiye alınmayan zayıf karakter, gücü kullanacağı alan buldu mu (ya da yarattığında) hemen kendini tanrı gibi hissetme, tanrılaşma arzusu ve

  sonuç felaket!

  8 -2

Bu bölümü beğendiniz mi?