Dil Seçeneği Agents of S.H.I.E.L.D. 5.Sezon 10.Bölüm (Past Life)

 3 Şub 18 |  37
Sinema Modu İzledim

Hitokiri Kenshin
altyazı çevirmeni.
K_Hitokiri

Yorumlar (37)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Tüm Yorumlar

 1. @canmuhammed

  yeni bölüm ne zaman?

  0 0
  • @VSamet

   2 mart da

   0 0
 2. @olumculbekar
  Spoiler içeren alan!
  Bi şey sorucam yanlışsam düzeltin ama. Düngüye sıkışan Elenanın anlattıklarıyla ilgili. Coulson neden hasta bilmiyorum ama bıçak darbesinden olmuş diye düşünüyorum. Elena dedi ki ne yaptıysak olmadı. Onu (Coulsonı) kurtaramadık. Dünyaya mal oldu dedi. Şimdi eğer o yara bıçak darbesinden olduysa bu ekip geleceğe gitmeseydi Coulson yaralanmıcaktı ve dünyanın sonu da gelmicekti. Yani geleceğe gidip geri dönmeleri dünyanın sonunu getirmiş olmuyor mu? Yani bütün bunların suçlusu onları geleceğe götüren Enoch un suçu olmuş oluyor. Gerçekten kafama takıldı. Açıklayan olursa sevinirim
  0 -1
 3. @Mashhour99

  Müdür fury nereye kaboldu 2 sezondur ortada yok..

  1 0
 4. @valinor61

  Flint karakterinin kayalarla ilgili gücünün olmasının The Flintstones a gönderme olduğu dikkatinizi çekti mi

  8 -1
 5. @seikomeiko

  sitenizdeki videoların yavaş yüklenme problemi yüzünden sitenizi terk ediyorum. Fıtık ettiniz yemin ediyorum.

  1 -8
 6. @VincentVega

  ABC yeni sezon için anlaşmayı yenilemedi. Belki de son sezon olabilir. Marvel tüm dizilerini kendi yayın platformunda toplamayı düşünüyor ama henüz planlama aşamasındalar neler olur, ne değişiklikler olacak kesin birşey yok. Sadece kesin olarak söyledikleri, yeni bir marvel dizisinin başka bir yayın platformundan çıkmayacağı.

  6 0
 7. @GanNesS
  Spoiler içeren alan!

  Şimdi benim aklımda bir kaç soru var o kadar insan vardı nere götürdüler. O yapıda kaldılarsa Z-0 patladı ve Enoch patlamanın daha da büyüyeceğini söylemişti eğer o Z-0 patladıysa o insanlar ölmesi gerekir. Onu geçtim o kadar döngü varsa biz niye bu döngüyle karşı karşıyayız demek ki bu döngü de bambaşka bir şey var.

  Bana göre dünyanın parçalanmasından Daisy sorumlu ama bu döngüde dünyayı başka biri yok etmeye çalışacak. Coulsun bizlere ömür zaten.

  Aaa unutuyordum dizi sinema evreniyle de bağlantılıydı unutmayalım mayısta İNFİNİTY WAR geliyor. Eğer dizi-sinema bağlantısı devam edecekse İNFİNİTY WAR değilde AVENGERS 4 le bağlayabilirler.

  Şu an ne yazdığımı bilmiyorum 10 bölümü arka arkaya izledim :’d

  0 -5
 8. @Muhammed23

  Ne bölümdü ama be, çok çok iyiydi. Olay Infinity War’a bağlanacak kesin.

  2 0
 9. @Impor

  Bence dünyayı parçalayan Thanos ve Avangers ekibi AoS’tan biri sayesinde Thanos’u yenebilecek.

  1 -1
 10. @LadyCarmilla

  ”Silence.” :))

  Spoiler içeren alan!
  Fitz’in içinde framework sonrası biraz karanlık kalmış belli…

  Natalia Cordova’yı ayakta alkışlamak lazım,iki farklı Elena’yı çok iyi oynamış…

  ”May savaşman için eğitti seni.Ben liderlik etmen için.” Sezonun efsane repliklerinden biri…Daisy’i gelecek sezonlarda Shield müdürü koltuğunda görmek istiyorum. :)

  Flint’in uzayda süzülüp,taşları Kree’lere fırlattığı sahne MCU filmlerinden eksik değildi.

  İkinci Yo-Yo’nun öldüğü sahne her ne kadar o Elena’nın bizimki olmadığını bilsekte baya üzücüydü ya.Mack yakarışları… :( Kasius’un ölmeden önce Jemma tarafından susturulması muhteşem bir hareket oldu benim için,sonrada Mack tarafından şişe geçirilişi…

  Coulson’un öleceğini düşünmüyorum,Yo-Yo’nunda söylediği gibi biri onu kurtaracak,kurtarmasının sonucu ise dünyanın yok olması olacak.Sezonun başından beri Daisy dünyayı yok etti diyip duruyorlar.Acaba Daisy mi Coulson’ı kurtaracak? Babası gibi gördüğünü biliyoruz Coulson’ı.

  Hadi diyelim Coulson öldü,bunu yapmalarının aklıma gelen iki sebebi var.Ya Coulson MCU’ya döner ya da Daisy’e liderliği bırakmak için çıkarabilirler.Birinci sebeple giderlerse de sonuç ikinciye çıkabilir.SHIELD’de ölüler pek uzun süre ölü kalmıyorlar o yüzden pek endişelenmiyorum.

  Enoch’un ölmesine üzüldüm,SHIELD’de sürekli gördüğümüz robotların aksine kendisi baya sempatik ve sevilebilirdi… :(

  Çeviri için teşekkürler!

  22 -1
  • @LadyCarmilla

   Aw tesekkur ederim! Geri donus yaptim. :)

   1 -1
  • @darkmancer

   Genel olarak benimle aynı dizileri izliyorsun ve çoğunda yorumların aşırı incelenmiş ve dikkatle yazılmış oluyor. Tarzını ve düşünce biçimini seviyorum her kim isen. Takipdeyim :)

   2 -1

Bu bölümü beğendiniz mi?