Dil Seçeneği Agent Carter 1.Sezon 8.Bölüm Sezon Finali (Valediction)

 25 Şub 15 |  18
Sinema Modu İzledim

Yorumlar (18)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. anonim

  Russian Sleeping Experiment hikayesi var bir tane. Howard’ın hazırladığı gaz bana onu hatırlattı. Okuyun bence, değişik baya. Özet geçicem spoiler altında.

  Spoiler içeren alan!
  Rusya’da İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra esir alınan askerlerle bir deney yapılıyor. 5 asker bir odaya kapatılıyor ve odaya sürekli onların uyumalarını engelleyen bir gazla oksijen pompalanıyor. Erzak falan koyuyorlar odaya suları falan da var. Sonra hepsi deliriyor. Kendilerini ve arkadaşlarını falan yiyorlar. Derilerini parçalıyorlar. Sonra tıbbi müdahaleye falan karar veriliyor işte bu askerler kafayı yiyor anestezi istemiyorlar. Bazılarına anestezi uygulanıyor, uykuya dalar dalmaz ölüyorlar. Sonra anestezi yapmadan deniyorlar hiçbirinden çıt çıkmıyor. O gaz için yalvarıyorlar falan. Deneyde yer alan doktorlar ve bilim adamlarının bazıları intihar ediyor. Doktorun biri bütün denekleri öldürüyor sonra. Gerçek bir hikaye değil ama bir ara baya ünlüydü. Bana onu hatırlattı.
  0 0
  • @DemeoNade
   Spoiler içeren alan!
   Bildiğim kadarıyla denekler birbirlerine değil sadece kendilerine zarar veriyorlar, uyanık kalmak için. Bilirsiniz ki bir ilacı uzun süre kullanınca aynı doz size yetmemeye, ilaç da özelliklerini göstermemeye başlar ve daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız, yani bağımlı olursunuz. O insanlar uyumamanın bağımlısı oldular ve onları uyanık tutan ilacın etkisinin azaldığını hissettiklerinde kendilerini uyanık tutmak için kendilerine zarar vermeye başladılar.
   0 0
 2. ismet

  zolanın kış askerindeki haline nasıl geldiğini nasıl anlama fırsatın olucak..zaten dizi kış askerinden sonrasına ışık tutuyor tekrar kaptan amerika bulunana kadarki bölüm ve shield kuruluşuna ışık tutuyor bu dizi

  0 0
 3. @gls60

  Umarım 2. Sezon da Arnim Zola’nın Kaptan Amerika Kış Askeri’ndeki haline nasıl geldiğini izleme Fırsatı buluruz :)

  0 0
 4. @CoqeSs

  Lanet olası 2. sezon gelsin artık

  0 0
 5. @Mr.Bishop

  Çalan müzikler hangi döneme ait yada nerden bulabilir isimleri ne diye geçiyor var mı bunların bir dönemi türü vs.

  0 0
 6. betybet

  ofical sitede sezon finali diye belirttiler.Şu manyak agents of shieldı yayınlayacaklarına bunu yayınlasınlar işte ne güzel miss gibi dizi :D

  Spoiler içeren alan!
  arnim zola da gelirr sonunda :D :D peggy ile thopmsan çok yakışıyorlar ama sousaya yazık olmasın ya :D
  0 0
 7. kanatsız melek

  teşekkürler Betilay…teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ♥♥♥diziBOX♥♥♥…
  birrrrrrrrrrrrrr numarasınızzzzzzzzzzzzzzzzz

  0 0
 8. Erdem

  Çok efsane bitirdiler. Belliki devamı olacak

  0 0
 9. baroncunda
  Spoiler içeren alan!
  o en sondaki adam arnim zola mı bana mı öyle geldi
  0 0
  • ddd

   evet o

   0 0
  • babocan

   evet o

   0 0
 10. babocan

  sezon finali olduğuna eminmisiniz ? benim bildiğim 2. sezon olmayacak.

  0 0
  • janberg

   yeterli reyting alınamamış olmasına rağmen ABC’den Paul Lee bu diziden umutlarını kesmediklerini ve olumlu düşündüğünü açıklamış bir de S.H.I.E.L.D. in kuruluşuna kadar sürmesi gerekiyor dizinin bi terslik olmazsa 2. sezon çıkar (aslında 15 sezonluk bir proje ama 15 sezonu çıkaramaz benim tahminim 5 veya 6 sezonluk bir dizi olur)…

   0 0
  • babocan

   benim anlamadığım bişey var agent carter hem 19330’larda kaptan amerika ölü hemde diğer filmlerde kaptan amerikayla birlikte 2000’lerde var nasıl oluyo bu ?

   0 0
  • Ali

   Sadece ilk filmde birliktelerdi ve Kaptan ölüp 70 yıl sonra geri döndüğünde Peggy 90 küsür yaşındaydı. İzleyeli çok uzun zaman oldu ama doğrusu bu şekilde.

   0 0
  • khaleesiablanız

   olabilir de olmayabilir de mayısta belli olacak

   0 0

Bu bölümü beğendiniz mi?