Son zamanlarda aşırı yoğunluktan ve daha önce kullandığımız alt yapıyı sağlayan merkezin yasaklanmasından dolayı yaşanan player sorunlarının farkındayız ve çözmek için çalışmalarımız sürüyor. Bu süreçte lütfen özellikle güncel dizi bölümlerini eklenmiş olan farklı alternatifler üzerinden izleyiniz. Yalnızca 1. alternatif olan DBX'e takılmamanızı şiddetle öneriyoruz. Play, Open, Moly gibi diğer alternatifleri geçiş yapınız.

Dil Seçeneği Absentia 1.Sezon 10.Bölüm Sezon Finali (Original Sin)

 22 Kas |  24
Sinema Modu İzledim

Revo
altyazı çevirmeni.
@Revo_bca

Yorumlar (24)

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

 1. @levooo

  çok kısa olmuş final seneye kadar bekleyin havasında kısa kesmişler

  1 0
 2. @Naojary

  Final olarak yetersizdi sanki bölüm sorular cevap bulsun yeter düşüncesi ile yazılmış gibiydi tatmin etmedi

  0 0
 3. @mkenan

  37 dakika….kisa degilmi ???

  1 0
 4. @gezginkral

  Hımmm

  0 0
 5. @cnyt1903
  Spoiler içeren alan!
  Bu final hiç oldumu şimdi?
  0 -1
 6. @jey jey

  bunlar iki kişi diğeri nerede?

  0 -1
  • @Kirizalid517

   O adam charles dı akıl hastanesindeydi kel iri kıyım olan adam.

   1 0
  • @jey jey

   kadın olan öldü ama diğer adam olan ona ne oldu?

   0 0
 7. Spoiler içeren alan!
  Olmadı yaw böyle final mi olur? Onca iyi giderken finali ellerine yüzlerine bulaştırmışlar. Her zaman olduğu gibi…Bi’şeyi biraz beğensen finalde batırıyorlar. Devamı da çekilmez bana göre tabii…

  Emeği geçenlere teşekkürler

  2 -1
 8. @thebakhtiyar
  Spoiler içeren alan!
  böyle saçma bir sezon finali olamaz. Diğer 9 bölüm sezon finalinden daha heyecanlıydı. Evet partisi sahnesi gerçekten abürd olmuş. Birde şu mal koca her bir haltı yapıp affedilmeyi beklemez mi .
  3 -1
 9. @Bla bla bla

  Çevirmen arkadaşlarımızın emeklerine sağlık…

  Spoiler içeren alan!
  gerilimi güzeldi ve evet katil hiç tahmin etmediğimiz birisi çıktı.. Yalnız FBI müdürü polise “barret evindeki dosyalardan ne çıktı” diye sordugunda dr.shenin kullandığı bir kac çocuk diyor bence o polis o cocuklardan biri… Eğer gelecek sezon olursa o polisle alakalı olacaktır.. Sonunda o katil Emilye Harlowu sen öldürdün dedi ve senaristler son sahnede sanki Emilynin de katil olabilcegi izlenimini vermek için zihninde o ani gösterdiler aslinda katil o ani söyleyerek Emily nin bilinc altina yerleştirdi bence cinauetlerle alakası yok
  2 -1
 10. @Kirizalid517
  Spoiler içeren alan!
  Kimlerden şüphelendik katil kim çıktı :D Neyse yine de ucundan bilmişim. Emiliy’nin beyninin yıkandığını ve Harlow u Emily’nin öldürdüğünü bilmişim. Polisin dediği gibi ne intikammış arkadaş. İntikam üzerine hayat kurulur mu? Bu dizi beni iyi gerdi ama onda başarılı olmuşlar. Keşke ailesine geri dönebilseydi nasip değilmiş. Bu dizinin devamı olmaz herhalde. Her şey çözüldü.
  1 -1

Bu bölümü beğendiniz mi?